2013 yılında 26 yıllık deneyim üzerine kurulmuş olan, Faaliyet alanı Online Otomotiv İhale Portalı olan ve yapılanması İstanbul Maslak Merkez Ofis de olan Autogong; Hasarlı araçlar ve çalıntı-buluntu araçlar için Sigorta şirketlerine, ikinci el araçlar için filo sahibi şirketler, kiralama şirketleri, finans kuruluşları, sigorta şirketleri, üye galeriler, yetkili satıcılar ve tüketicilere en güçlü performans sağlayan online ihale sitesidir.

Autogong 2014 yılında sigorta şirketleri, filo kiralama şirketleri, son tüketici, servisler, otomotiv satıcıları ve Eksperlere destek olarak yılda 25.000 aracın online ihale portalında satışına aracılık sağlamıştır. 2015 yılı içerisinde bu adedin yıllık 50.000 olması hedeflenmektedir.

Autogong Sigorta ve filo kiralama şirketlerinin satışa çıkardığı İkinci el, hasarlı, çalıntı buluntu araçların otopark ve servislerde oluşturduğu barınma sorununu sonlandırmak üzere Türkiye’nin merkezi lokasyonlarında (İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, BURSA, ANTALYA, KAYSERİ, KONYA, ÇORUM, İSKENDERUN) parklar kurmuştur.

Müşterilerimiz gerektiğinde bildirerek bu araçları Autogong vasıtası ile parklara çekmekte ve oluşacak memnuniyetsizliklerin önüne geçmektedir. Alıcılarımız parklarda aracı görerek fiyat oluşturmakta pozitif artışlar sağlanmaktadır.

Autogong operasyon yapılanması %100 müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak planlanmıştır. Autogong sorunsuz devir işlemlerini garanti altına alabilmek için tüm evrak tamamlama ve satış işlemlerini kendisi yürütüyor. Gerektiğinde araçların trafikten çekme ve diğer resmi formları tamamlıyor. Autogong alıcı satıcı arasındaki alım satım işlemlerinin sorunsuz sonuçlanması için ödeme ve transfer hizmeti veriyor.

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;


Autogong  olarak, bünyemizde bizlere büyük başarılar getiren girişimlerimizi ve alanımızda öncü olmamızı yenilikçi, dinamik, kaliteli projeleri hayata geçirmek için gösterdiğimiz özene ve güçlü bir topluluk olmamıza borçluyuz.
İş disiplinimiz ve istikrarımız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak tercih edilme sıramızı zirveye taşıdık.Değişimleri fırsata çeviren, doğru ve akılcı çözümler üreten ve hızlı aksiyon alan çalışkan ekibimiz, yenilikçi çizgimiz ve uzun vadeli planlarımız sayesinde sektör lideri olmaktan gurur duyuyoruz.
Bu vesileyle Autogong  olarak ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve hissedarlarımıza teşekkür ediyorum.
Saygılarımla,
Osman Telli
Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyonumuz

Yürüttüğü faaliyet konularında ülkenin önde gelen saygın ve güvenilir kuruluşlarından biri olmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kapsamlı çözümleri sunarken bölgesel ve global anlamda daha büyük yatırımların altına imzamızı atmak.

Misyonumuz

Autogong, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, yüksek kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarken müşterilerini memnun etmeyi ve müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmayı amaçlar.

MÜŞTERİ ÖNCELİĞİMİZDİR
Müşteri memnuniyetini sağlamak vazgeçilmez hedefimizdir.
REKABETÇİYİZ
En iyisi olmak var oluş felsefemizdir, her alanda birinciliği hedefleriz.
GELİŞİM ve KALİTE
Sürekli gelişim ve kalite temel ilkemizdir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en iyi uygulamaları takip eder, daha iyisini yapmayı hedefleriz.
EKİP ÇALIŞMASI
Sermayemiz yetkin ve tutkulu çalışanlarımızdır. Bireysel farklılıklara saygı gösterir, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız.
ÇALIŞMA İLKELERİMİZ
İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkeleri vazgeçilmez ilkelerimizdir.